Subiektywny show-biznesowy przegląd tygodnia #6: Caroline Derpienski cały czas na świeczniku, wulgarne video z Magdą Gessler i dyskusja o naturalności

Caroline Derpienski

Caroline nie ma zamiaru dać o sobie zapomnieć obserwatorom polskiego show-biznesu. Co rusz słyszymy o kolejnej medialnej aferze z jej udziałem. Tym razem Dierpienski miała przekonywać męża jednej z uczestniczek reality show „Razem odNowa”, by nie wracał do swojej żony. Monika Wojgieniec, rzeczona uczestniczka programu, na dowód tego udostępniła na swoim Instagramie screeny, z których można wywnioskować, że zdaniem Caroline Wojgieniec nie zasługuje na swojego partnera.

Jesteś hot. Zostaw tę okropną kobietę. Ona tobą manipuluje. Jest to zła osoba i jak raz zdradziła, zrobi to ponownie. I powiem ci, że wcale nie jest atrakcyjna.

Monika nie pozostała obojętna na przytyki w jej kierunku i postanowiła stanowczo zareagować. Na Instastories opublikowała relację, z której dobitnie wynika, że jej związek z Patrykiem ma się dobrze i nie mają zamiaru się rozstawać.

Jakim prawem Caroline Derpienski piszesz do mojego męża? Wara od mojej rodziny! Program się skończył dawno temu, jesteśmy dalej szczęśliwi! Nie liczą się tylko dollarsy, ale miłość i szacunek drugiej osoby, od której ty nigdy tego nie zaznasz.

Gdyby tego było mało głos w dyskusji postanowiła zabrać Ewa Chodakowska.

Nie cichną kontrowersje wokół drugiego odcinka naszego programu, „Razem odNowa”. Do dyskusji dołącza coraz więcej osób i tak jak każdy ma prawo do swojego zdania, tak dla dobra naszych uczestników, zróbmy wszystko, żeby to zdanie wyrażać z kulturą. Co NAJWAŻNIEJSZE! Ta para siedem miesięcy po zakończeniu programu, wciąż jest RAZEM! I MA SIĘ LEPIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK! Dali sobie drugą szansę. Dajmy im tę szansę i my.

Caroline tłumaczy swoje zachowanie chęcią wyciągnięcia ręki do, według niej, poszkodowanego Patryka. Na swoim Instastories napisała, że zrobiło jej się szkoda męża Moniki, gdy dowiedziała się, że był zdradzony oraz gdy usłyszała wypowiedź Wojgieniec na temat m.in. braku wzwodu Patryka. Derpienski odniosła się również do Instastories popularnej trenerki fitness.

Po co mnie pierwsza atakujesz w tym momencie? Wiesz o tym, że zrobiłaś źle, promując zdrady, patologiczne zachowania, świadomie. Próbujesz się wybielić, aby dalej otrzymywać pieniądze za działania w tym programie. Wygląda to tak, jakbyś jednak nie była taka „girls girl”, a popierała zdrady i krzywdzenie, zwłaszcza niewinnych dzieci, które muszą oglądać, jak ich mamusia (Monika) w telewizji opowiada, że ich tatuś nie zadowala ich mamusi w łóżku i że nie ma wzwodu. Jak śmiesz! Pieniądze są ważniejsze niż moralność, Ewo? Straciłam do Ciebie szacunek.

Nie da się jednoznacznie rozstrzygnąć sporu o to która z pań ma rację. Nie ulega wątpliwości, że Caroline nie powinna mieszać się do związku Moniki i Patryka. Celebrytka swoje stanowisko na temat pary mogła wyrazić publicznie lub zachować dla siebie. Wypisywanie do partnera Wojgieniec chyba nie było przemyślanym posunięciem. Derpienska nie ma również podstaw by mówić, że Monika jest zła, bo jej po prostu nie zna. Uczestniczka programu „Razem odNowa” mogła się zdenerwować, że ktoś ingeruje w jej związek, natomiast nie miała prawa obrażać Caroline słowami, że nigdy nie zazna miłości i szacunku drugiej osoby. Najlepiej na temat całej afery wypowiedziała się Ewa Chodakowska. Jej wypowiedź była dyplomatyczna i wyważona. Chodakowska jako prowadząca program „Razem odNowa” nie promuje patologicznych zachowań, a jedynie pomaga parom wyjść z kryzysów. To nie wina Ewy, że pary znajdujące się w programie wywlekają związkowe brudy na oczach tysiąca Polaków. Ale jak wiadomo show musi trwać. Widać jak na dłoni, że Caroline chce wykorzystać swoje przysłowiowe pięć minut sławy. Jak na razie z sukcesem udaje jej się utrzymać w polskim show-biznesie. Pytanie tylko na jak długo…

Deynn

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że nastąpił kolejny przełom w małżeństwie Deynn i Daniela Majewskiego. Krok milowy miał miejsce w grudniu, gdy para zdecydowała się na wspólne spędzenie świąt, ale to nie koniec ich starań o lepszą relację. Influencerka poinformowała swoich fanów, że wraz z Majewskim uczęszczają na terapię małżeńską. Na profilu Mariety ukazało się nagranie, na którym widać jak wraz z partnerem odstresowują się przed sesją terapeutyczną. Na tym jednak się nie skończyło. Influencerka opowiedziała po krótce widzom jak przebiegło spotkanie z psychologiem.

Dziś było dużo płaczu, dużo demonów z dzieciństwa wyszło. Rozdrapałam trochę stare rany, ale chyba powoli raz na zawsze się z nimi żegnam.

Im dłużej przyglądam się naszemu rodzimemu show-biznesowi, tym bardziej zauważam jak celebryci nie mają problemu z dzieleniem się ze swoimi odbiorcami najintymniejszymi szczegółami z własnego życia. Odnoszę wrażenie, że wraz z upływem czasu ta granica w opowiadaniu o osobie zaczyna się znacznie przesuwać. Pewne zjawiska należy nagłaśniać. Bardzo dobrze, że celebryci przyznają się w wywiadach oraz na swoich mediach społecznych np. do tego, że korzystają z pomocy psychoterapeutów. Wielu z ich fanów dzięki wysłuchaniu historii swojego idola nabierze chęci i siły, by udać się do specjalisty po pomoc. Jest jednak znacząca różnica między wspomnieniem, że chodzi się na terapię, a niezdrowym emocjonalnym ekshibicjonizmem przejawiającym się relacjonowaniem momentów przed wejściem do gabinetu psychoterapeuty i późniejszą paplaniną o tym co się na owej terapii robiło.

Joanna Koroniewska

Z serii: jak ktoś się chce do czegoś przyczepić, to zawsze znajdzie powód. Joanna Koroniewska dodała na swój Instagram zdjęcie, na którym prezentuje się sauté. Fakt ten nie spodobał się jednej z jej odbiorczyń, która nie omieszkała wyrazić tego w komentarzu na profilu żony Macieja Dowbora.

Droga Joanno, poświęć 5 minut na makijaż (korektor pod oczy, rzęsy, róż na poliki) czy to trudne. Jesteś nieprzemalowana, a wyglądasz świetnie i nie wkurzysz mnie wpisami, jak ci dokuczają. Już nie epatuj tą „naturalnością”.

Aktorka lubi wchodzić w konwersację z obserwatorami jej instagramowego konta, więc nie przepuściła okazji, by zrobić to i tym razem.

Na taki komentarz czekałam, ale w czym problem? Z tym epatowaniem naturalnością? Mnie to nie boli a jeśli ciebie tak, nie musisz mnie oglądać.

Kilka słów na ten temat napisała też na swoim Instastories.

Znalazł się. Ktoś. A właściwie jak prawie zawsze – kobieta. Czy naprawdę niektórzy nie umieją pojąć, że nie każdy musi się malować?! Nie lubię. Nie chcę. Nie muszę.

Miło się patrzy na gwiazdy wchodzące w interakcję z internautami, ale są przypadki, w których nie warto podejmować z nimi próby dyskusji. To właśnie jeden z nich. Trudno zrozumieć jak można wytknąć komuś brak makijażu szczególnie teraz, gdy coraz bardziej modny (na szczęście!) staje się powrót do naturalnego piękna.

Magdalena Lubacz

Kiedyś gdy użytkownik YouTube przypadkiem znalazł dziwne treści na serwisie mówiło się, że „właśnie trafił na koniec internetu”. Podobnego sformułowania użyłabym w odniesieniu do Magdaleny Lubacz, która wrzuciła do sieci nagranie z piłowania swoich zębów u dentysty. Celebrytka znana z „Projektu Lady” pochwaliła się jak wygląda jej uśmiech przed poprawą uzębienia. Chcę wierzyć, że Maluba umieściła to video, bo zmusiła ją do tego współpraca barterowa, a nie brak pomysłów na pojawienie się na stronach głównych portali plotkarskich.

Magda Gessler

Promocja książki Janusza Palikota trwa w najlepsze. Były polityk umieścił w sieci nagranie, na którym znajduje się wraz z Magdą Gessler na kolacji w jej restauracji „U Fukiera”. Palikot video z udziałem gwiazdy TVN okrasił podpisem „No i jak tu jej nie kochać”. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie to, że uwieczniona na filmie Gessler zachowuje się wulgarnie.

Redakcja portalu Pudelek postanowiła skontaktować się z Januszem Palikotem i poprosić go o ustosunkowanie się do zaistniałej sytuacji. Przedsiębiorca ograniczył się do zwięzłego komentarza.

To teraz za wyznania miłości są już kary? Jestem w szoku.

To jednak nie wszystko. Jedną z osób, która obejrzała nagranie z restauratorką jest polityk Jacek Ozdoba. Obcesowe zachowanie Magdy Gessler na tyle zgorszyło posła Suwerennej Polski, że swoim oburzeniem podzielił się z fanami na Tik Toku.

Zobaczcie, jak pani Gessler razem z Januszem Palikotem przy wódzie bawi się świetnie, promuje jego produkty w sposób wulgarny. Na pewno nie jest to ikona kobiecości na tym materiale. W tle jest duża afera, oszukani ludzie na grube miliony i dopiero co odcinał się od niego Wojewódzki. A teraz pani Gessler rozumiem, że będzie żyrantem. Będzie podstawiała się, czy będzie też stała murem za Januszem Palikotem, upadłym człowiekiem, obrzydliwą postacią, która kiedyś była w polityce. Dopiero co od Palikota uciekał Wojewódzki. Dziś w wulgarny sposób promuje tego człowieka Gessler. Ciekawe, co na to oszukani ludzie? Żadna stacja nie powinna tolerować takiej patologii.

@j.ozdoba To co robią celebryci, którzy współpracują przy alkoholowym biznesie #Palikot to #patologia ♬ dźwięk oryginalny – Jacek Ozdoba

Wyciąganie, jak mniemam, prywatnych nagrań na potrzeby promocji książki nie mówi nic pochlebnego ani o publikacji, ani o jej autorze. Czy najnowsza książka współzałożyciela spółki „Przyjazne Państwo” jest aż tak słaba, że trzeba ją reklamować skandalami? Niszczenie znajomym PR’u tylko po to, by sprzedać nieco więcej egzemplarzy swojej książki jest bardzo nieładnym zagraniem ze strony Janusza Palikota. Nawet będąc zadłużonym można uczciwiej nagłośnić premierę książki niż upokarzając publicznie osoby zarabiające swoim wizerunkiem w mediach.

Caroline Derpienski Caroline nie ma zamiaru dać o sobie zapomnieć obserwatorom polskiego show-biznesu. Co rusz słyszymy o kolejnej medialnej aferze z jej udziałem. Tym razem Dierpienski miała przekonywać męża jednej z uczestniczek reality show „Razem odNowa”, by nie wracał do swojej żony. Monika Wojgieniec, rzeczona uczestniczka programu, na dowód tego udostępniła na swoim Instagramie screeny,…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *