5 kobiet polskiego show biznesu, które chciałabym poznać

1. Agnieszka Kaczorowska

Na pierwszym miejscu bohaterka mojego licencjatu. Cały czas uśmiechnięta, niesamowicie kobieca, ale kiedy trzeba nie da sobie w kaszę dmuchać. Cenię ją za jej osiągnięcia w tańcu, bo wiąże się to z determinacją i konsekwencją. Dla wielu pozostanie na zawsze Bożenką z „Klanu”, ale „Taniec z Gwiazdami” pozwolił jej trochę się od tej łatki oderwać. Miała okazję pokazać się z zupełnie innej strony. Wydaje się być bardzo ciepłą i dojrzałą osobą, ale media ciągle przypisują jej romanse. Poza tym znajduję w niej wiele cech wspólnych ze mną i dlatego ją uwielbiam.

2. Maja Sablewska 

Lubię ją za to, że jest silną i niezależną kobietą, która posiada swój własny wyrazisty styl. Podoba mi się też, że nie boi się otwarcie mówić o tym, że stosuje zabiegi medycyny estetycznej. Widać, że kocha to co robi. Czuć entuzjazm, gdy opowiada o swojej pracy. Jej program „Sablewskiej sposób na modę” to kawał dobrej roboty, bo zmienia nie tylko to co na zewnątrz, ale i wewnątrz.

3. Doda

Może nie zgadzam się ze wszystkim co robi, ale ogromnie szanuję ją za szczerość. Chyba nie ma drugiej tak prostolinijnej osoby w polskim show biznesie jak ona. Jest osobą publiczną już od bardzo dawna, ale nieustannie jest taka sama. Pozostaje wierna swoim wartościom. Stale podkreśla, że honorowość i rodzina to coś, co jest dla niej najważniejsze. Pierwsze pieniądze przez nią zarobione w wieku 19 lat, poszły na spłatę kredytu rodziców. Nie można też nie wspomnieć o tym, jak propagowała oddawanie szpiku kiedy Nergal był chory. W tamtym czasie każdy dziennikarz, który chciał zrobić z nią wywiad, musiał się zarejestrować w bazie dawców szpiku.

4. Marta Żmuda Trzebiatowska

Według mnie jedna z najpiękniejszych polskich aktorek. Nie wywołuje skandali i nie zależy jej na szumie medialnym. O Marcie rzadko słychać i chyba dlatego chciałabym ją bliżej poznać.

5. Katarzyna Warnke

Ostatnio Kasia bardzo mnie zainteresowała. Każdy wywiad, który z nią oglądam jest dla mnie przyjemnością. Między innymi dlatego, że bije od niej radość. Piękna i inteligentna kobieta, jak i również świetna aktorka. Podoba mi się jej naturalny styl.

1. Agnieszka Kaczorowska Na pierwszym miejscu bohaterka mojego licencjatu. Cały czas uśmiechnięta, niesamowicie kobieca, ale kiedy trzeba nie da sobie w kaszę dmuchać. Cenię ją za jej osiągnięcia w tańcu, bo wiąże się to z determinacją i konsekwencją. Dla wielu pozostanie na zawsze Bożenką z „Klanu”, ale „Taniec z Gwiazdami” pozwolił jej trochę się od…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *