6 mężczyzn polskiego show biznesu, których chciałabym poznać

6 mężczyzn polskiego show biznesu, których chciałabym poznać

1. Łukasz Jakóbiak

O Łukaszu mogłabym spokojnie napisać osobny post. Niezwykle inspirująca osoba, która udowadnia, że wszystko jest możliwe. Oglądam „20m2 Łukasza” od pierwszego odcinka. Cieszy mnie to, że do swojej kawalerki zaprasza nie tylko znanych, ale też nieodkryte jeszcze talenty. Prowadzi wykłady motywacje, na których opowiada m.in. jak spotkał się z Lady Gagą. Podszkolił swój angielski, dzięki czemu mógł porozmawiać m.in. z Brianem Tracy. Jest dla mnie potężną dawką motywacji. Przeprowadza świetne wywiady. Przy nim gwiazdy czują się swobodnie i pokazują prawdziwych siebie. Nie stara się ośmieszyć rozmówców, przez co widzowie często zmieniają o nich zdanie.

2. Michał Piróg

Mądry facet, który w przeciwieństwie do niektórych celebrytów ma wiele sensownego do powiedzenia. Głośno wypowiada się na niewygodne tematy. Cenię go za to, że ma otwarty umysł.

3. Nergal

Barwna osobowość. Odważnie mówi i robi to co uważa, czego dowodem może być podarcie Biblii na scenie. Michał i Nergal to osoby, z którymi widać, że można śmiało podyskutować o wielu sprawach.

4. Rafał Jonkisz

Miałam przyjemność zobaczyć Rafała podczas „Misternego gotowania” w Szczecinie. Były Mister Polski wydaje się być totalnie autentyczny. Sprawia wrażenie sympatycznego i bardzo skromnego młodego człowieka, któremu – mimo chodzenia na ścianki – sodówka nie uderzyła do głowy.

5. Marcin Prokop

Trudno go nie lubić. Inteligencja połączona ze szczyptą kąśliwego humoru. Marcin jest niezmiennie taki sam i nie gwiazdorzy.

6. Piotr Stramowski

Ostatnio gorące nazwisko w mediach. Razem z Kasią Warnke tworzą piękną parę. Wiele postaci z show biznesu naiwnie wierzy, że będąc na świeczniku mają prawo do pełni prywatności. Za to Kasia i Piotr świadomi są tego, że ludzie pragną wiedzieć co się u nich dzieje. Umieszczają zdjęcia na Instagramie, ale na swoich warunkach. Pokazują tylko to, co chcą. Mam nadzieję, że 5 minut Piotra potrwa dłużej, a czas ten spożytkuje dobrze.

Paula Gajownik

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Specjalistka ds. marketingu i PR. Największą frajdą jest dla niej pisanie o show - biznesie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Powrót na górę